Emlak Ofislerine Tam Destek

HABER / TİCAARİ.COM EDİTÖR

Emlak Ofislerine Tam Destek
02.05.2021

 

Ticaari.com'dan Emlak Ofislerine Tam Destek!

 

 

Türkiye’nin ilk ticari emlak sitesi ve mobil uygulaması ticaari.com, Türkiye’de ilklere öncülük etme yolundaki hassasiyetine devam etti. Üyelerini her zaman yanında hisseden ve onların varlığından çok büyük güç alan ticaari.com, bu zorlu kapanma sürecinde, aynı sadakatle üyelerinin yanında olmanın gururunu yaşıyor.

 

 

" Mayıs Ayı Faturalarını Siliyoruz! "

 

Türkiye’nin ticari emlak kategorisindeki pazarlama algoritmasıyla, hedef kitle reklamlarında bir ilki başaran ticaari.com, mevcut üyelerinin yayınladığı ilanlarla, onların kazandırdığı içeriklerle site ve mobil uygulamamıza sağladıkları katkı çok değerli ve önemli. Bunun teşekkürü ve karşılığı ne kadar da olsa ödenemeyeceğinin farkında olarak; 

 

" Pandemi döneminde bu desteği sunmaktan gurur duyyuyoruz. "

 

 

 

Ticaari.com, Mayıs ayında otomatik ödeme yapan ve yapacak olan tüm üyelerimizin tanımlı kredi kartlarına iyzico ödeme yöntemimiz ile 3 iş günü içerisinde iadelerini gerçekleştirecek.

 

 

Biz Ticari Gayrimenkul Alanında Beraber Çok Güçlüyüz!

 

 

Emlak sektöründeki 2. yılımıza girerken üyelerimizden aldığımız güç ve ticari emlak kategorisindeki portföyleriyle kullanıcılarımıza sağladığımız hizmetin başarısının en büyük rol sahibi Kurumsal Emlak Üyelerimiz olduğunun bilincini her an hissediyoruz. Bu gurur verici ve heyecanlı iş modelinin arkasındaki büyük güç ile yanımızda oldukları ve bize hissettirdikleri için emlak ofislerimize teşekkür etmek isteriz.

 

 

 

Ümit ADALI Ticaari.com - Kurucu/CEO;

 

 

İlk üyeden, son üyeye kadar tek tek isimleri biliyor, emlak ofislerinin konumlarını biliyor ve yayınlamış oldukları ilanları an be an takip ediyorum “ Bu benim için anlatılamaz bir gurur! Bu bağ çok farklı!! Çok zorlu dönemlerden geçtiğimizin her zaman farkındayım ve mayıs ayı faturalarını silmek ve buna öncülük etmenin ticaari.com tarafından olması da ayrı bir gurur! Dedi!

 

 

 

Ticaari.com