HAZIR OFİSİMİ BUL!

HABER / TİCAARİ.COM EDİTÖR

HAZIR OFİSİMİ BUL!
22.12.2020

 

TİCAARİ.COM, KURUMSAL FİRMA VE GİRİŞİMCİLERE ARADIĞI HAZIR OFİSİ HEMEN BULUYOR!

 

 

Türkiye'nin İlk Ticari Emlak Sitesi Ticaari.com 'un Bana iş  İş Yerimi Bul özellliğini kullancılar çok sevdi! Ticaari.com, web ve mobil uygulamasından bana iş yerimi bul özelliğine başvuran 1750 kullanıcısını, 90 günde yeni iş yerleri ile buluşturdu.

Yeni bir iş yeri aramanın ne kadar zor ve zaman gerektirdiğinin farkında olan ticaari.com, teknik özelliklerine göre, çalışan sayısına göre ve sosyal aktivite seçeneklerine göre aradığı kriterleri Türkiye'nin En Prestijli İş Merkezlerindeki Hazır Ofis Firmalarına Yönlendirme yaparak firmaların en hızlı şekilde hazır ofisini bulmasını sağlıyor.

 

Bu özelliğine, her gün yeni kategoriyide ekleyen ticaari.com, Hazır ofis, Esnek Ofis, Suit Ofis ve 5000 m2 ye kadar 200 çalışanlı firmalarında aradığı tüm ofis tiplerini buluyor. Kurumsal Firmaların, Girişimcilerin ve Tüm Sektörlerin Yeni Trendi Olacağını düşündüğümüz Esnek Ofis Seçeneklerinden ve sınırsız hizmetlerden yararlanmak artık çok kolay. 

 

Şimdilik Sadece İstanbul 'da ;

 

 

Başvurular  şuan için sadece İstanbul 'da alınıyor ve kullanıcılarının aradığı kriter ve özellikteki Ofis Tipini Çok Kısa Sürede bulmalarını sağlıyoruz.

 

 

Sizde aradığınız Hazır Ofisi bulmak için Hemen Bana İş Yerimi Bul Demelisiniz.

 

ŞİMDİ BAŞVUR