Kocaeli Satılık Ticari Arsa Fırsatları

HABER / TİCAARİ.COM

Kocaeli Satılık Ticari Arsa Fırsatları
03.05.2021

Kocaeli Satılık Ticari Arsa Fırsatları,

 

 

Ticaari.com olarak Kocaeli ilinde sizler için hazırladığımız Satılık Ticari Arsa Fırsatlarını yatırım yapmak isteyenler için listeledik. Kocaeli iline özel haberimizden sonra, ilanlara git bölümünden inceleyebilirsiniz.

 

 

Kocaeli İline Genel Bakış,

 

 

Kocaeli; Türkiye’nin en kalabalık ve yoğun illerinden biridir. Sanayi ve ticaret kentlerinden biri olan Kocaeli ili; İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra en gelişmiş ve yoğun bir nüfusa sahiptir. Emlak İmar izni ve Ticari Gayrimenkul kapasitesi çok yoğun bir ildir.

 

 

 

Kocaeli İli, Konumu ve Yerleşimi,

 

 

Kocaeli, çevresinde İstanbul, Bursa, Sakarya ve Yalova illerini bulundurmakla birlikte, İzmit, Derince, Körfez, Dilovası, Gebze, Başiskele, Gölcük, Karamürsel, Kandıra, Kartepe, Darıca ve Çayırova gibi on iki ilçesi ile 1.9 Milyon adetlik nüfusu barındırıyor. İçerisinde Fabrikalar, Lojistik Depolar, Dükkan ve Mağazaları bulunduran Kocaeli 472 mahalleye sahiptir.

 

 

Kocaeli ili Ticari Arsa, Fabrika, Dükkan, Mağaza ve Ofis gibi yatırımları tercih edeceğiniz değerli bir bölgedir!

 

 

Kocaeli İli, Ulaşım Açısından Gelişmiş Bir İldir,

 

 

Kocaeli ili, Avrupa’yı, Anadolu ve Ortadoğu’ya bağlayan deniz, kara ve demir yolu ulaşım hatlarının merkezi konumunda olmakla birlikte, sanayi, ticaret, ulaşım ve lojistik merkezi olarak büyük rolü üstlenmektedir. 34 adet limana sahip olan Kocaeli, üretim, lojistik ve ihracat alanlarında öncülük etmektedir.

 

 

 

Kocaeli ili Ticari Arsa ve Ticari Gayrimenkul Fırsatları,

 

 

Kocaeli konumu, limanları ve lojistik hattı yoğunluğu nedeniyle Ticari Arsa Yatırımlarında değerlendirmeniz gereken önemli bir konumdur. Ticari Arsa, Sanayi Arsası, Lojistik Depo, Dükkan, Mağaza ve İş Merkezi olarak yatırımlarınıza alternatif seçenekleri bolca bulabilirsiniz.

 

 

Ticaari.com olarak sizler için hazırladığımız Kocaeli Satılık Ticari Arsa Fırsatlarını aşağıdaki ilanlara git bölümünden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 İLANLARA GİT 

 

 

 

Ticaari.com