Ticaari.com: Çalışanlarımıza Tam Destek

HABER / TİCAARİ.COM EDİTÖR

Ticaari.com: Çalışanlarımıza Tam Destek
03.05.2021

Ticaari.com: Çalışanlarımıza Tam Destek

 

 

Türkiye’nin ilk ticari emlak sitesi ve mobil uygulaması ticaari.com, Türkiye’de ilklere öncülük etme yolundaki hassasiyetini göstermeye devam etti.

 

Çalışanlarının mutluluğunu ve performansını önceliğinde tutmanın bir markanın birinci görevi olduğuna inanan ticaari.com, " iç müşteri olmasalar da kullanıcıları gibi ve emlak üyeleri gibi markayı sevmeleri, şirketlerinde geleceği hedeflemeleri ve kariyerlerini kendi şirketlerinde planlamalarının, maddi ve manevi haz ile olacağının "  bilincinde.

 

 

Evden Çalışma Giderleri Ticaari.com’dan,

 

 

Ticaari.com şirket çalışanlarına bu zor dönemde de desteğini esirgemeyerek, sadece kapanma süresi değil evden çalışma modeli süresince çalışanlarının elektik, su, yakıt ve internet giderlerini sarf ettiği ve çalıştığı mesai saati sürelerince nakit destekte bulunuyor. Ayrıca ofis çalışma modelindeki çay, kahve ve soğuk içecek tüketim haklarını da unutmayan ticaari.com, 50 TL Migros market de kullanılacak gıda çeki de veriyor.

 

 

Ümit ADALI “ Dünya Teknoloji Devlerini Örnek Alıyoruz

 

 

Ticaari.com Kurucu ve Ceo ’su Ümit Adalı, biz girişimci olarak yola çıktığımız gün itibari ile melek yatırımcıların ve melek yatırımcı ağlarının şirket yatırımcısı olduğunu gördük. Türkiye de bu durum maalesef böyle, Anonim şirketiniz varsa, ofisiniz ve çalışanlarınız kalabalık ve profesyönelse ve hatta ciddi bir cironuz varsa size yatırım yapılıyor. Ama dünya örneklerine baktığınızda fikrinize bile milyon dolar yatırım alabilirsiniz!

 

Bu araştırmalarımı yaparken en çok dikkatimi çeken diğer konu çalışanlara verilen değerler ve eylemler. “ Sürdürülebilir başarı, şirket kültürü ve kalıcı müşteri “ gibi kurumsal sloganların hiç zikredilmediği ve rakiplere değil sadece müşteri ve çalışanına odaklı şirketlerin dünya markası olduğunu gözlemledim. Bu gün Google, Facebook, Amazon ve Tesla şirketleri çalışanlarının evden çalışma modelini uzattıklarını ve bu modelde maliyetlerinin ciddi anlamda azaltırken bunun bir miktarını da çalışanların home ofis çalışma modelinde ailelerine yük olmamaları için onlara dağıtacaklarını sürekli okuyorum.

 

Bu gurur verici! Neden Ticaari.com’da yapmasın? Neden Ticaari.com’da bu kültürde bir marka olmasın? Ticaari.com Çalışanı olmak da bir dünya markası ile aynı haklara sahip olmamalı mı? Sorularını sordum..  ‘dedi.

 

 

 

Ancak Çalışanlarınızla Dünya Markası Olursunuz,

 

 

Yukarıdaki sorular sonucunda Ticaari.com, çalışanlarına bu süreçte her türlü desteği vereceğini ve bununla kalmayıp üyelerinin de Mayıs Ayı Faturalarını Silerek Büyük Bir Dünya Devi Gibi cesaret ve fedakarlıkta öncülük etmiştir.

 

Dünya markası olmak için mutlu, yaratıcı, enerjik ve kültürünüzü benimsemiş çalışanınızın olması çok önemli! Bu ekibi de ancak markalar kendisi yarata bilir diye inanıyoruz.

 

Ticaari.com olarak, faaliyet de olduğumuz sürece kazancımızı ve gelirimizi Mutlu Müşteri ve Mutlu Çalışan ilkelerine bağlı olarak paylaşmamız gerektiğini hiç unutmayacağız!

 

 

Ticaari.com