Ticaari.com Orta Asya Ülkelerinde

HABER / TİCAARİ.COM EDİTÖR

Ticaari.com Orta Asya Ülkelerinde
01.05.2021

 

Ticaari.com Orta Asya Ülkelerinde!

 

Ticaari.com Project özelliğini devreye alarak orta asya ülkelerinde proje pazarlaması ile ticari emlak ilanlarını yabancı yatırımcılara pazarlamaya başladı. Türkiye'nin ilk ticari emlak ve ticari gayrimenkul kategorisinde ilan sitesi ve mobil uygulaması olan ticaari.com, ilklere imza atmaya ve yenilikçi dijital pazarlamada öncülük etmeye devam ediyor.

 

 

Ticaari.com Orta Asya Pazarında Neler Yapacak,

 

Ticaari.com kurumsal üyelerinin yayınlamış olduğu ticari arsa, ticari iş yeri, ticari otel ve ticari & konut projelerini orta asya ülkelerinde pazarlama yapacak. Pazarlama araçları olarak Google ads, Google seo, Yandex seo ve Facebook Business reklamlarını hedef kitle reklamı, işletme reklamı ve yatırımcı reklamı ile doğru hedefe en hızlı şekilde ilanları pazarlama yaprak yabancı yatırımcılar ile üyelerini buluşturacak. Artık yerli yatırımcılar ve yerli pazarlama ile yetinmeyen emlak sektörüne ciro katkısı sağlamanın ve üyelerine potansiyel alıcı bulmanın heyecanı içindeyiz.

 

 

Ticaari.com’un Pazarlama Yapacağı Ülkeler,

 

Orta Asya Ülkelerinde ilk hedefimiz; Rusya, Ukrayna, moskova ile başlayarak katar, Kuveyt, iran ve ırak ile devam edecek olan pazarlama algoritması akabinde Afkanistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan ve Türkmenistan’ı da içine alacak. Pazarlama planlaması yaparken, türkiye gayrimenkul pazarına en çok yatırım yapan ülkeleri tercih ederken; inşaat firmaları, emlak firmaları ve hazır ofis firmalarına da kiracı kazandıracağımıza inanıyoruz.

 

 

Ticaari.com Proje ve İlan Pazarlama Algoritması,

 

Ticaari.com Project pazarlaması ile iş yerimi bul, danışmanımı bul ve bana yatırım bul özelliklerini Orta Asya ülkelerine pazarlama yaparken dil seçeneği o ülkenin ana dili ile ilanların anlaşılır bir dille özellikleri, fotoğraf ve konum bilgilerinin yanı sıra ilanı yayınlayan emlak ofisinin iletişim bilgileri de reklam detaylarında yer alacak. Başvurular ticaari.com Bana Bul ekibine geldiğinde il ilçe ve bütçeye göre talepleri toplayıp üyelerine yönlendirme yapacak. İlanlarla direkt iletişime geçen yatırımcılar ilan sahibi olan emlak ofisi ile ilerleyecek.

 

 

Bu heyecanlı ve  yeni pazarlama hedefi ile üyelerimize ve ilanlarını yayınladıkları mülk sahiplerine yatırımcı kazandırmanın mutluluğu içindeyiz!

 

 

Türkçe: Aradığınız O İş Yerini Bulacağınız İçin Mutluyuz

İngilizce: We Are Happy To Find The Job Place You Are Looking For

Arapça: نحن سعداء للعثور على مكان العمل الذي تبحث عنه

Rusça: Мы рады найти рабочее место, которое вы ищете

Özbekçe: Siz izlayotgan ish topilganidan xursandmiz

Kırgızca: Сиз издеген жумушту тапканыңызга кубанычтабыз

Farsça: خوشحالیم که شغل مورد نظر خود را پیدا کردید

 

 

Ticaari.com Project