Ticaari.com’da Üyelik Çok Ekonomik!

HABER / TİCAARİ.COM

Ticaari.com’da Üyelik Çok Ekonomik!
22.09.2021

 

Ticaari.com’da Üyelik Çok Ekonomik!

 

 

Türkiye’nin ilk ticari emlak ilan sitesi ve mobil uygulaması ticaari.com’da kurumsal üye olmak çok ekonomik. Emlak ofisleri için hazırladığımız ilan paketlerini aşağıda sizler için hazırladık.

 

 

 

Ticaari.com’da Kurumsal Üyelik

 

 

Ticaari.com, satılık, kiralık ve devren işyeri ilanları ile birlikte turistik tesis ve ticari imarlı arsa ilanlarını yayınlayacağınız Türkiye’nin ilk ticari emlak sitesi olarak hizmet vermektedir. İşletmelerin, kurumsal markaların ve büyük ölçekli firmaların aradıkları satılık ve kiralık işyeri ilanlarını tek bir yerde bulmalarını amaçlayarak kurulmuştur. Yayınlanan ilanları hedef kitleye reklam yapılarak işletmelere her aşamada hız ve zaman kazandırıyor.

 

 

 

Ticaari.com’da Kurumsal Üyeler,

 

 

Türkiye’nin ilk ticari emlak ilan sitesi ve mobil uygulaması ticaari.com’da kurumsal üyelerimiz ticari gayrimenkul alanında uzman emlak ofislerinden oluşmaktadır. Ticaari.com, ticari gayrimenkul broker’ları, ticari gayrimenkul danışmanları ve ticari gayrimenkul uzmanlarının yayınladığı işyeri ilanlarını tam hedefe ulaşmasını sağlayarak tüketicinin zaman kazanmasını ve doğru işyeri ilanına hızlı bir şekilde ulaşmasını hedeflemektedir.

 

 

Ticaari.com’da Üyelik Çok Ekonomik,

 

 

Türkiye’nin ilk ticari emlak ilan sitesi ve mobil uygulaması ticaari.com’da kurumsal üye olmak hem hızlı hem de ekonomik. 10 ilan paketlerinden 1000 ilan paketlerine kadar seçenekler mevcuttur. Üstelik ilk yıla özel sınırsız vitrin ilanı da HEDİYE! Aşağıda sizler için sıraladığımız ilan paketlerinden dilediğinizi seçe bilir, üye olabilir ve taahhüt etmeden dilediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.

 

 

10 İlan Paketi Ayda 49 tl

 

 

Aylık 10 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 5 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

15 İlan Paketi Ayda 79 tl

 

 

Aylık 15 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 5 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

 

25 İlan Paketi Ayda 99 tl

 

 

Aylık 25 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 5 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

 

55 İlan Paketi Ayda 149 tl

 

 

Aylık 55 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 5 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

 

100 İlan Paketi Ayda 450 tl

 

 

Aylık 100 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 10 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

 

500 İlan Paketi Ayda 900 tl

 

 

Aylık 500 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 25 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

 

1000 İlan Paketi Ayda 1350 tl

 

 

Aylık 1000 ilan yayınlayarak ücretsiz vitrin hakkından yararlanabilir ve 35 danışman tanımlayabilirsiniz. İşletme reklamları ile yayınladığınız satılık, kiralık ve devren işyeri ilanlarını büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere gösterebilirsiniz.

 

 

Ticaari.com’da kurumsal üye olmak için aşağıdaki “Şimdi Üye Ol” butonuna tıklayın sizi arayalım!

 

 

Şimdi Üye Ol