Yatırımın Merkezi İstanbul Topkapı’da Yaşam Başladı!

HABER / TİCAARİ.COM

Yatırımın Merkezi İstanbul Topkapı’da Yaşam Başladı!
18.10.2021

 

Yatırımın Merkezi İstanbul Topkapı’da Yaşam Başladı!

 

 

YATIRIMDA TOPAZ ÇAĞI

 

 

Göz kamaştıran, ışıltılı, az bulunur ve değerli… Kazanmayı bilenlerin şehrinde, kazanmaya alışmış yatırımcıların ilk tercihi! Talebin yüksek, nitelikli arzın düşük olduğu bir lokasyon… Marka değeri, güçlü geliştirici ve doğru zamanın kesişimi!

3S Kale Topaz Residence, nerede yaşadığınızı soranlara, İstanbul’un her yerinde diyebilme özgürlüğünü size veren bir proje. Şehir içi ulaşımın kalbi olan E-5 çevreyolundan evinize direkt girebilme imkanı sağlayan bir girişi mevcut. Yine aracınızla birkaç dakikada ulaşabileceğiniz Avrasya Tüneli ile Anadolu Yakası’na geçmeniz ise sadece 10 dakika.

Hiç trafiğe takılmadan hızlı ulaşım alternatiflerini kullanmak isterseniz; Davutpaşa YTÜ ve Merter metro istasyonu, Cevizlibağ metrobüs istasyonu ve Cevizlibağ tramvay durağına da yürüme mesafenizde yer alıyor. Kara ve hava ulaşımı alternatiflerinin yanı sıra boğazın eşsiz manzarası eşliğinde yolculuk etmek isterseniz, deniz otobüsleri ve vapurlar da hemen yanı başınızda.

 

 

Bir İstanbullu’nun isteyebileceği en güzel şey: Her yere kolay ve hızlı ulaşım!

 

3S Kale Topaz Residence Avrupa Yakası’nın ulaşım aksının kesişimi denebilecek merkezi konumuyla şehrin en cazip bölgelerini yanı başınıza getiriyor. Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler ve Yeşilköy gibi İstanbul’un köklü semtlerine komşu olan 3S Kale Topaz Residence İstanbul’u her yere eşit mesafede, İstanbul’un gerçek merkezinde yaşama ayrıcalığı sunuyor.

 

Gerçekleştirilen büyük yatırımlar sayesinde Topkapı, İstanbul’un en rahat ulaşıma sahip merkezlerinden biri haline geldi. Ana ulaşım hatlarının birleşimi olan bölge, dolayısıyla önemli iş, sağlık, eğitim ve spor merkezlerinin de çevresinde konumlanmasını sağladı. Tüm bu unsurlar göz önüne alındığında 3S Kale Topaz Residence hem oturum hem de yatırım amacıyla da büyük kazanç potansiyeli taşıyor.

 

 

ZAMANSIZ MİMARİ!

 

3S Kale Topaz Residence şehrin siluetine saygılı 13 katlı rezidans konforunu yaşayabileceğiniz iki kule ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis olarak planlanan bazadan oluşmaktadır. Mimarisi, dünya çapında ödüllere sahip Viva Architects tarafında hazırlanan 3S Kale Topaz Residence parmak ile gösterilecek bir proje olmak üzere tasarlandı. Modern çizgilerle şekillenen dış cephede kullanılacak malzemeler, şehir dokusuna da ekstra katkı sağlarken; 3S Kale Topaz Residence kendi kendine yetebilen sosyal olanakları ile merkezi konumuna rağmen saklı kalma hissini de kusursuzca yaşatıyor.

 

 

DÜŞÜNÜLMÜŞ METREKARELER!

 

3S Kale Topaz Residence yanı başındaki 3 büyük üniversitedeki öğrenciler, bölgede çalışan 100 bin profesyonel ve çekirdek ailelere yönelik metrekarelerde planlandı. Modern mimariyi yansıtan 228 dairede, farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmış ergonomik, akıllı 1+1 ve açık / kapalı mutfaklı 2+1 tip daire seçenekleri bulunuyor. 2+1 A tipi evlerin küçük odaları açılabilir sistem duvar uygulaması sayesinde salona katılıp yaşam alanı genişleyerek farklı kullanımlara imkan verebilecek.

 

 

HOME OFİS ÇÖZÜMLERİ!

 

Değişen çalışma dinamikleri; ev-ofis dönüşümünü artırdı. 3S Kale Topaz Residence’da tüm gereksinimlere çözüm sunacak şekilde tasarlanmış evden çalışmanın rahatlığını yaşamak isteyen sakinler için ev veya home-office alternatifleri de mevcut.

 

3S Kale Topaz Residence iç mekan hava, nem, ısı ve gün ışığı fiziksel koşullarına yönelik bir alt yapıyla tüm gün keyifle evde zaman geçirmeye uygun özellikler ile donatıldı.

 

Pandemi sonrası teknolojiden daha fazla yararlanan akıllı evlerden, iç mekanlarda kullanılan ve hijyen sağlayan antibakteriyel malzemelere, teması sıfıra indiren asansör kapılarından, bakterileri etkisizleştiren ultraviyole ışıklara kadar her şey evinizde kendinize yetmeniz için tasarlandı.

 

 

 

AKILLI EV SİSTEMLERİ!

 

Tek bir tuşla oturduğunuz yerden tüm evi kontrol etme imkanı sunan akıllı evler, konfordan güvenliğe kadar bir çok imkan sunuyor. Akıllı eviniz yaşayan bir organizmaya dönüşerek, evinizdeki tüm cihazların elektronik ortamda bir araya gelip yaşamı kolaylaştıran beklentinize ve tepkinize karşılık veren bir sistem içerir.

 

 

 

ANTİBAKTERİYEL YAPI MALZEMELERİ!

 

3S Kale Topaz Residence’ta seçilen malzemelerin hijyenik ve antibakteriyel olması tercih edildi. 3S Kale Topaz Residence yüzeylerdeki bakterileri etkisiz hale getiren özel bir kaplama teknolojisi ile salgına karşı sürdürülen mücadeleye katkı sağlayacak bir teknolojiyi mimarisinin baş aktörü yaptı. Boya, masa, seramiklerin antibakteriyel özelliğe sahip yüzeyleri, hava dolaşımından dolayı çevrede (havada) bulunan bakterileri öldürmektedir. Bu malzemeler aynı zamanda ortak noktalarda sık temas edilen kapı kolları gibi yerlerde de kullanılacaktır.

 

 

 

BALKONLU EVLER!

 

2+1 dairlerde hem salondan hem de yatak odasından ulaşılan balkonlar ev ile sokak arasında bağlantı kurarken temiz havanın her daim evinizin içinde dolaşmasını sağlayacak. Üstelik Ataköy’den Haliç’e kadar çok geniş bir panoramaya sahip balkonlar size manzara duygusunu da sonsuza kadar yaşatacak. Evlerin aynı zamanda sağlığımıza olan katkısını düşününce balkonlu evler, gayrimenkul seçiminde evlerin değerini yükselten en önemli kriterlerden bir tanesi olacak.

 

 

 

GENİŞ PENCERELER!

 

Balkonların yanı sıra geniş ve yerden tavana kadar yüksek pencereler doğal ışık ve doğal havalandırmanın yaşam alanlarına ulaşımını sağlarken kışın aydınlık, yazın da ferahlık sağlayan üniteler arasında yer alıyor.

 

 

 

YEŞİL İÇ AVLU!

 

Doğayı bilinçli olarak daha fazla tasarıma dâhil eden 3S Kale Topaz Residence bloklarının ortasında oluşturulan yeşil iç avlu ve sosyal tesis alanları ile sıkışık kent hayatından uzaklaşarak doğayı evimize dâhil edebilmeyi sağlıyor. Kitap okumayı sevenler, bebeğine temiz hava aldırmak isteyenler, çocuğunu oyun parkında oynatanlar, işini mis gibi açık havada yapmak isteyenler, sohbet için buluşmak isteyenler, sabah kahvesini bahçede yudumlamak isteyenler için dört dörtlük bir yaşam alanı sunuyor.

 

 

 

YÜRÜYÜŞ PARKURU!

 

Sağlık için hareket etmek isteyenlere özel yürüyüş parkuru, açık havada spor yapma imkânını da veriyor. Tertemiz havayı içinize çekerek, kapalı spor salonuna alternatif aradığınızda bu parkur ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak.

 

 

 

DAİREYE ÖZEL HAVALANDIRMA SİSTEMİ!

 

Akıllı olduğu kadar sağlığınızı da düşünen projede her dairenin kendine özel havalandırma sistemi olacak. Sağlık kriterlerine uygun havalandırma sistemi salgın riskine karşı maksimum önlem sağlayacak.

 

 

 

AKILLI SİTE YÖNETİMİ VE REZERVASYON SİSTEMİ!

 

3S Kale Topaz Residence’ın tüm çalışma odaları, havuz, spor salonu, sauna ve buhar odası gibi tüm ortak kullanım alanlarına girişlere yerleştirilen özel paneller ile Apsiyon programı üzerinden yapılacak rezervasyon ile girilebilecek. Sağlığın öncelikli olarak gözetildiği bu sistemde rezervasyon sayesinde mekana giriş yapacak kullanıcı sayıları sınırlandırılırken sağlık ve hijyen koşulları en üst seviyede tutulacak.

 

 

 

ACİL DURUM HİZMETİ!

 

Konfor kadar sağlığın da en öncelikli konu olduğu 3S Kale Topaz Recidence’ta ihtiyaç duyulan her an, 7 gün 24 saat acil durum hizmeti verilecek. Acil durumlarda ilk yardım müdahalesinin yanında gerektiği durumlarda tek bir çağrıyla kapıya gelen ambulans en yakın sağlık kurumuna güvenle ulaşım sağlayacak.

 

 

 

İÇ MEKANLARDA LÜKS DETAYLAR!

 

Piyasanın lider markalarıyla tasarlanan 3S Kale Topaz Residence’ta her metrekare daha işlevsel kullanılırken, yakalanan lüks detaylar, dairelerde de kendisini hissettiriyor. Desenler, renk tonları, formlar... Hepsi üst düzey bir yaşam alanı oluşturma amacıyla planlandı.

 

 

 

ALIŞVERİŞ CADDESİ ALT KATINIZDA!

 

3S Kale Topaz Residence’ta günlük alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamanın, gurme lezzetlerin tadına varmanın, yeni nesil kafelerde en güzel kahveleri yudumlamanın ve mağazalardan alışveriş yapmanın sizin için ne kadar kolaylaştığını fark edeceksiniz.

 

 

 

ENERJİK LOBİ ALANLARI!

 

Ruhundan ve sıcaklığından kaybetmeden özel olarak tasarlanan lobi alanlarında da, renkli ve enerjik yaklaşımlar hakim. Sıradan alanlar yerine yaşam ile entegre bir tasarım anlayışı benimsendi. Böylelikle bu alanlar da işlevsel olarak değerlendirildi.

 

 

 

7/24 CONCIERGE!

 

Size özel sunulan concierge hizmetleri sayesinde, keyfiniz hiç bölünmeden gün boyu devam ediyor. Bir telefonla ulaşabileceğiniz temizlik, tadilat gibi hizmetler ile misafirlerinizin karşılanması, alacağınız doğum günü hediyesi, uçak bileti rezervasyonu, randevular ve daha pek çok organizasyonu sizin yerinize yapacak bir uzman ekip eviniz hemen altındaki concierge hizmetlerinde işlerinizi kolaylaştırarak.

 

 

 

İSTANBUL’DAKİ YENİ VE MODERN PAYLAŞIMLI OFİSLERDEN BİR TANESİ EVİNİZİN ALTINDA!

 

Hemen evinizin alt katında yer alacak 3.780 m2 alan üzerine kurulu paylaşımlı ofis, sadece evinizin değerini artırmakla kalmayacak, bölgede yenilikçi şirketler, dinamik startup’lar ve kreatif endüstrilerin yoğunlaşmasını sağlayacak. Mekan mimarisinde etkileşime açık, insanlara daha özgür çalışma olanağı sunan esnek bir yaklaşım planlandı. İstediklerinde mahremiyet istediklerinde sosyal anlamda birbirlerinden beslenebilen bir çalışma ortamı ile ortak bir kültür yaratılacak. Söyleşiler, sunumlar, paneller, performans sanatları ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak paylaşımlı ofis günlük hayatınızı zenginleştirecek.

 

 

 

ÖZEL ÇALIŞMA ODALARI!

 

Evde çalışırken dikkatiniz çok dağılıyor ve konsantre olmakta zorluk çekiyorsanız projemizin içinde yer alan izole çalışma odalarında her türlü gürültüden uzak ve tam konsantre, verimli bir çalışma ortamına sahip olacaksınız.

 

 

 

OTOPARK VE GÜVENLİK!

 

3S Kale Topaz Residence park sorununuzu ortadan kaldırmak için kapalı otopark ve güvenliğiniz için son teknoloji güvenlik sistemi gibi ince düşünülmüş detayları bünyesinde bulunduruyor.

 

 

 

Proje İlanına Git